اطلاعیه ثبت نام بدون آزمون دکتری

با سلام

دانشگاه ایلام از بین فارغ تحصیلان کارشناسی ارشد در رشته­ های زیر برای سال تحصیلی  ۱۴۰۲- ۱۴۰۱ براساس آیین نامه­ های شماره ۲۳۷۲۰۰/۲۱ مورخ ۹۳/۱۲/۱۶ و ۳۴۳۶۰/۲۱/۲ مورخ ۲/۲۵/ ۹۵ پذیرش دانشجوی بدون آزمون، دانشجوی دکتری  می­ پذیرد.

لطفا مطابق راهنمای ثبت نام ابتدا یک شناسه کاربری برای خود ایجاد کرده و سپس اقدام به ثبت درخواست بدون آزمون دکتری نمایید. زمان دعوت به مصاحبه متعاقبا توسط گروه‌های مربوطه اعلام خواهد شد.

راهنمای ثبت نام

شروع ثبت نام: ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

پایان ثبت نام: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱

 

 

مهلت ثبت نام مجدد پذیرش بدون آزمون مقطع کارشناسی ارشد

با سلام خدمت دانشجویان عزیز

با توجه به اینکه برخی دانشجویان موفق نشدند در فرصت لازم در فراخوان استعداد درخشان ثبت نام کنند مهلت دوباره‌ای برای این دسته دانشجویان جهت ثبت نام در سامانه استعداد درخشان در نظر گرفته شده است. 

دانشجویان عزیز می‌توانند از تاریخ ۲۳ فروردین ماه به مدت یک هفته تقاضای خود را در سامانه خدمات الکترونیک دفتر استعداد درخشان ثبت کنند. بدیهی است این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و پس از تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ به هیچ درخواستی جهت بررسی ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

راهنمای ثبت نام

شروع فرایند بررسی درخواست‌های دانشجویان در دانشکده

گروه/دانشکده های محترم، لطفا با استفاده از شناسه و رمزی که در اختیار شما قرار داده شده از طریق لینک ورود به سیستم وارد شده و با کلیک کردن بر روی لیست درخواست‌ها درخواست های دانشجویان که به گروه ارجاع داده شده را مشاهده بفرمایید.

با کلیک بر روی نام هر دانشجو صفحه مشخصات و مدارک دانشجو باز می‌شود. در قسمت ویرایش می‌توانید نمره‌ی در نظر گرفته شده برای دانشجو و همچنین نظر گروه در مورد پذیرش دانشجو را بنویسید. نمره ی وارد شده توسط گروه در اولویت بندی دانشجویان برای پذیرش موثر است. پس از ثبت نمره و نظر گروه، کلید ذخیره را فشار دهید. 

اضافه شدن رشته فیزیولوژی ورزشی

به اطلاع دانشجویان عزیز می رساند که رشته فیزیولوژی ورزشی گرایش فیزیولوژی ورزشی و تندرستی به لیست رشته های مورد پذیرش اضافه شد. 

تمدید مهلت ثبت نام

به اطلاع می رساند با توجه به درخواست دانشجویان  عزیز مهلت ثبت نام تا تاریخ ۱۲ بهمن ماه تمدید شد. 

اطلاعیه مهم

با توجه به موافقت سازمان سنجش، بند ۷ آیین نامه اصلاح شده و دانشجویان ورودی بصورت سوابق تحصیلی در دوره کارشناسی و همچنین فراگیر پیام نور هم می توانند در پذیرش بدون ازمون دانشگاه شرکت کنند. 

اطلاعیه مهم

قابل توجه دانشجویان عزیز

ثبت نام اولیه و اخذ شناسه و رمز عبور به منزله‌ی ثبت درخواست بدون آزمون نیست. شما حتما باید با استفاده از گزینه‌ی ثبت درخواست پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۱ اقدام به ثبت درخواست و ارسال فرم‌های مربوطه کنید. در غیر این صورت درخواست شما قابل بررسی نخواهد بود.

مهلت ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون

دانشجویان عزیز صرفا تا تاریخ ۹ بهمن ماه ۱۴۰۰ فرصت دارند درخواست خود را بصورت الکترونیکی ثبت نمایند و پس از آن به هیچ درخواستی ترتیب اثر داده نخواهد شد. 

مراحل ثبت نام و مدارک لازم جهت ثبت نام

مراحل ثبت نام:

اگر در سامانه خدمات الکترونیک دفتر استعداد درخشان و آموزش الکترونیک دانشگاه ایلام حساب کاربری ندارید ابتدا با کلیک کردن بر روی کلید ثبت نام یک حساب کاربری بسازید. لطفا رمز عبور و شناسه‌ی ورود خود را جهت پیگیری مراحل بعدی در جای مطمئن نگهداری کنید.

سپس به سیستم وارد شده و بر روی گزینه ثبت درخواست کارشناسی ارشد بدون آزمون کلیک کنید و فرم مربوطه را پر کنید. 

لینک ثبت نام در سامانه

مدارک لازم جهت ثبت نام دکتری:

1- تکمیل فرم ثبت نام (آنلاین)

۲-کپي کارت ملي و صفحه اول شناسنامه

۳- اسکن عکس پرسنلي

۴-واريز هزينه به مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال ( صد هزار تومان) به حساب تمرکز درآمدهاي دانشگاه ايلام به حساب شماره 540100004001075303022050 با شناسه پرداخت 358075367122600001400339912455 و ارائه رسيد واريز به همراه  مدارک ديگر

۵- رزومه علمی و تحصیلی بصورت pdf

۶- مستندات آموزشی و پژوهشی در قالب یک فایل zip

- 

 

مدارک لازم جهت ثبت نام کارشناسی ارشد:

1- فرم تقاضا تکميل شده توسط متقاضي (براي دانلود روي اسم فايل ها کليک نماييد)

2- فرم گواهی رتبه تکميل شده توسط متقاضي (دانشجويان دانشگاه ايلام نيازي به امضا و تاييد فرم گواهي رتبه ندارند).

۳- فرم گواهی رتبه مخصوص دانشجویانی که تا پایان ترم شش فارغ التحصیل می شوند.

3-کارنامه تحصيلي (ريز نمرات) مقطع کارشناسي

4-کپي کارت ملي و صفحه اول شناسنامه

5- اسکن عکس پرسنلي

6-واريز هزينه به مبلغ 500/000 ريال (پانصد هزار ريال) به حساب تمرکز درآمدهاي دانشگاه ايلام به حساب شماره 540100004001075303022050 با شناسه پرداخت 358075367122600001400339912455 و ارائه رسيد واريز به همراه  مدارک ديگر

7-اصل گواهي رتبه رسمي صادره  توسط دبيرخانه المپياد علمي دانشجويي کشور (صرفاً براي حائزين شرايط ماده 3 آيين نامه)

 

توجه:

1- در صورت ناقص بودن مدارک، به درخواست متقاضي ترتيب اثر داده نخواهد شد.

2- مبلغ واريز شده بابت هزينه ثبت نام، در صورت انصراف يا عدم پذيرش مسترد نخواهد شد.